VIII Międzynarodowa Konferencja Doktorantów

z okazji Dnia Hutnika 2018

Koło Naukowe Doktorantów KWADRATURA oraz Wydziałowa Rada Samorządu Doktorantów Wydziału Odlewnictwa AGH mają zaszczyt zaprosić na VIII Międzynarodową Konferencję Doktorantów

pod Honorowym Patronatem

Dziekana Wydziału Odlewnictwa AGH

dr hab. inż. Rafała Dańko, prof. nadzw. AGH

Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Doktorantów oraz Wydziałowa Rada Samorządu Doktorantów, działające na Wydziale Odlewnictwa Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, mają zaszczyt zaprosić Państwa na VIII Międzynarodową Konferencję Doktorantów z okazji Dnia Hutnika 2018, która odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2018 roku w Krakowie.

Konferencja ma na celu umożliwienie doktorantom zaprezentowania swoich osiągnięć badawczych szerokiej, międzynarodowej publiczności.

Obszar naukowy Konferencji to szeroko pojęte zagadnienia odlewnicze i metalurgiczne, obejmujące tematykę krzepnięcia i krystalizacji metali i stopów, obróbki cieplnej, mechanizacji i automatyzacji procesów w odlewni, robotyki i konstrukcji maszyn odlewniczych, technologii formy odlewniczej, symulacji komputerowych procesów odlewniczych, projektowania procesów odlewniczych, ochrony przed korozją, mas formierskich, właściwości materiałów, kompozytów, ochrony środowiska w odlewni i innych.

Uczestnicy, w ramach bezpłatnego udziału w Konferencji, będą mogli przedstawiać wyniki swoich prac w formie 10-minutowych prezentacji ustnych lub posterów. Autorzy wszystkich prac będą mieć możliwość publikacji swoich referatów, po spełnieniu wymogów wydawniczych, na łamach czasopisma JOURNAL OF CASTING & MATERIALS ENGINEERING (JCME).

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa wraz z przygotowanym abstraktem w terminie do 15 maja 2018 roku. Prosimy pamiętać, że oficjalnym językiem konferencji (prezentacje, postery i artykuły) jest język angielski.

REJESTRACJA
(kliknij żeby się zarejestrować!)

Wspierają nas:

Szczegółowy program Konferencji będzie dostępny na stronie10 maja.

W razie pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mailowym: konferencjawo@agh.edu.pl