• mapa serwisu
  • PL
  • EN
  • ES

SKOS Wydziału Odlewnictwa

LP Tytuł imię i nazwisko piętro Pokój nr telefon e-mail
1 prof. dr hab. Banaś Jacek Maria I p. 80 27-05 jbs@agh.edu.pl
2 dr inż. Bobrowski Artur V p. 507 40-61 arturb@agh.edu.pl
3 dr inż. Brzeziński Marcin  II p. 206 41-29 mbr@agh.edu.pl
4 dr inż. Buraś Janusz  VIII p. 816 31-84 jburas@agh.edu.pl
5 dr hab. inż. Burbelko Andriy III p. 305 27-34 abur@agh.edu.pl
6 dr hab. inż. Dańko Rafał  II p. 218 27-26 rd@agh.edu.pl
7 prof. dr hab. inż. Dobosz Stanisław Marian V p. 520 27-57 dobosz@agh.edu.pl
8 dr inż. Drożyński Dariusz V p. 514 27-55 dd@agh.edu.pl
9 dr inż. Garbacz-Klempka Aldona  VII p. 704a 27-74 agarbacz@agh.edu.pl
10 dr hab. inż. Górny Marcin  III p. 308 27-31 mgorny@agh.edu.pl
11 dr hab. Grabowska Beata I p. 84a 27-53 graboska@agh.edu.pl
12 dr inż. Grysakowski Bartosz  I p. 49 27-81 grysakow@agh.edu.pl
13 dr inż. Gurgul Daniel  III p. 304 51-04 dg@agh.edu.pl
14 prof. dr hab. inż. Guzik Edward III p. 308 27-39 guz@agh.edu.pl
15 prof. dr hab. Holtzer Mariusz  V p. 517 27-56 holtzer@agh.edu.pl
16 dr hab. inż. Jakubski Jarosław V p. 514 41-91 jakubski@agh.edu.pl
17 dr inż. Jamrozowicz Łukasz VI p. 620 27-30 ljamroz@agh.edu.pl
18 dr hab. inż. Kalandyk Barbara IV p. 419 27-43 bk@agh.edu.pl
19 dr hab. inż. Kalisz Dorota  VIII p. 710 27-77 dak@agh.edu.pl
20 dr inż. Kawalec Magdalena III p. 318 38-95 kawalec@agh.edu.pl
21 dr inż. Kolczyk Joanna  VI p. 618 27-69 kolczyk@agh.edu.pl
22 dr hab. inż. Kopyciński Dariusz  III p. 319 27-37 djk@agh.edu.pl
23 dr inż. Kozana Janusz VII p. 713 27-75 jkozana@agh.edu.pl
24 prof. dr hab. inż. Krajewski Witold Kazimierz VIII p. 815 27-13 krajwit@agh.edu.pl
25 dr hab. Krawiec Halina  I p. 49 40-62 krawiec@agh.edu.pl
26 dr Lelek-Borkowska Urszula I p. 76 27-15 lelek@agh.edu.pl
27 dr hab. inż. Lelito Janusz  VIII p. 821 27-88 lelito@agh.edu.pl
28 dr inż. Łucarz Mariusz II p. 221 27-21 eumar@agh.edu.pl
29 dr inż. Łukaszczyk Alicja  I p. 49 27-81 alicjal@agh.edu.pl
30 dr hab. inż. Maj Maria IV p. 424 27-67 mmaj@agh.edu.pl
31 dr inż. Major-Gabryś Katarzyna V p. 520 52-98 katmg@agh.edu.pl
32 dr inż. Malinowski Paweł  VIII p. 818 27-87 pamalino@agh.edu.pl
33 dr inż. Mocek Jan VI p. 619 27-68 jmocek@agh.edu.pl
34 dr inż. Olejnik Ewa VII p. 724 27-79 eolejnik@agh.edu.pl
35 dr Palumbo Gaetano I p.   51-71 gpalumbo@agh.edu.pl
36 dr inż. Piekło Jarosław IV p. 421 27-32 jarekp60@agh.edu.pl
37 dr inż. Piwowarski Grzegorz  VIII p. 816 31-84 piwgrz@agh.edu.pl
38 dr hab. Proniewicz Edyta I p. 80 34-96 proniewi@agh.edu.pl
39 dr inż. Smyksy Krzysztof II p. 216 27-25 ksmyksy@agh.edu.pl
40 dr inż. Sobula Sebastian IV p. 421 27-20 sobula@agh.edu.pl
41 dr hab. inż. Starowicz Maria I p. 79 40-60 mariast@agh.edu.pl
42 prof. dr hab. inż. Suchy Józef Szczepan VIII p. 818 27-01, 33-79 jsuchy@agh.edu.pl
43 dr inż. Szczęsny Andrzej  III p. 315 27-80 ascn@agh.edu.pl
44 dr inż. Szklarz Zbigniew I p. 49 27-81 zszklarz@agh.edu.pl
45 dr inż. Szucki Michał VIII p. 817 47-18 mszucki@agh.edu.pl
46 dr Święch Dominika I p. 81 27-15 dswiech@agh.edu.pl
47 dr inż. Tęcza Grzegorz IV p. 411 27-44 tecza@agh.edu.pl
48 dr inż. Tyrała Edward parter 40 27-71 tyrala@agh.edu.pl
49 dr inż. Zapała Renata  IV p. 418 27-44 zapala@agh.edu.pl
50 dr hab. inż. Ziółkowski Eugeniusz II p. 220 27-62 ez@agh.edu.pl
51 dr hab. inż. Zych Jerzy VI p. 617 27-51 jzych@agh.edu.pl
52 dr Żak Paweł VIII p. 817 47-18 pawelzak@agh.edu.pl
53 dr inż. Żymankowska-Kumon Sylwia VI p. 625 52-85 szk@agh.edu.pl

All rights reserved © 2016 Akademia Górniczo-Hutnicza