Konsultacje Pracowników Wydziału Odlewnictwa

Imię i nazwisko prowadzącego zajęcia

Katedra

Termin konsultacji,
nr pomieszczenia

email

Nr telefonu

 

Katedra Chemii i Korozji Metali


 

 

dr hab. Halina Krawiec, prof. AGH

 czwartek w godz. 14.00 - 15.00, pokój 78

krawiec@agh.edu.pl

40-62

prof. dr hab.
Mariusz Holtzer

 poniedziałek w godz. 9.30 - 11.00, pokój 45

holtzer@agh.edu.pl

27 56

Prof. dr hab. Edyta Proniewicz,


proniewi@agh.edu.pl

34-96

dr hab. inż. Maria Starowicz,
prof. AGH

poniedziałek w godz. 10.00 - 11.00, pokój 79

mariast@agh.edu.pl

40-60

dr hab. Urszula Lelek-Borkowska

środa w godz. 9.30 - 11.30, pokój 47

lelek@agh.edu.pl

27-15

dr inż. Alicja Łukaszczyk

.

alicjal@agh.edu.pl

27-81

dr inż. Bartosz Grysakowski

środa w godz. 11.00 - 13.00, pokój 49

grysakow@agh.edu.pl

27-81

dr inż. Gaetano Palumbo

środa w godz. 11.00 - 13.00, pokój 44

gpalumbo@agh.edu.pl

51-71

dr inż. Zbigniew Szklarz

wtorek w godz. 10.00 - 12.00, pokój 49

zszklarz@agh.edu.pl

27-81

 


 

 

dr Dominika Święch

czwartek w godz. 12.00 - 14.00, pokój 47 

dswiech@agh.edu.pl

27-81

prof. dr hab. inż. Witold Krajewski

Katedra Inżynierii Procesów Odlewniczych

czw. 9:45 – 11:15
pok. 518

krajwit@agh.edu.pl

12 617 27 13

-

-

-

-

dr hab. inż.
Rafał Dańko,
prof. nadzw. AGH

pon. 8:00-8:45
pok. 218

rd@agh.edu.pl

12 617 27 26

dr hab. inż.
Janusz Lelito,
prof. nadzw. AGH

śr. 10:00 – 11:30
pok. 517

lelito@agh.edu.pl

12 617 27 88

dr hab. inż.
Maria Maj,
prof. nadzw. AGH

czw. 9.30 - 11.00
pok. 217

mmaj@agh.edu.pl

12 617 27 67

dr hab. inż.
Eugeniusz Ziółkowski,
prof. nadzw. AGH

wt. 11:30-12:15
pok. 204

ez@agh.edu.pl

12 617 27 62

dr hab.
Beata Grabowska,

prof. nadzw. AGH

pon. 9.00 - 10.30
pok. 84a

beata.grabowska@agh.edu.pl

12 617 27 53

dr hab. inż.
Artur Bobrowski, prof. AGH

pon 11.30-12.15.
pok. 206

arturb@agh.edu.pl

12 617 52 86

dr hab. inż.
Marcin Brzeziński,

prof. AGH

pon. 8:00 - 8:45 pok. 205

mbr@agh.edu.pl

12 617 27 23

dr inż.
Janusz Buraś

Pon. 9.00-9.45
Czw. 11.00-11.45
pok. 516

jburas@agh.edu.pl

12 617 31 84

dr hab. inż.
Mariusz Łucarz,

prof. AGH

wt. 10:00 – 10:45
pok. 221

eumar@agh.edu.pl

12 617 27 21

dr inż. Paweł Malinowski

pt. 8.00 – 9:30
pok. 520

pamalino@agh.edu.pl

12 617 27 87

dr hab. inż.
Jarosław Piekło

pon. 11:15-12:00
czw. 12:00-12:45
pok. 424

jarekp60@agh.edu.pl

12 617 27 32

dr inż.
Mateusz
Skrzyński

pon. 7:30-9:00
pok. 213

mskrzyns@agh.edu.pl

12 617 27 28

dr
Paweł Leszek Żak

pon. 14:30-16:00 pok. 516

pawelzak@agh.edu.pl

12 617 47 18

dr inż.
Sylwia Żymankowska-Kumon

środa 08:30-10:00
pok. 625

szk@agh.edu.pl

12 617 52 85

dr inż.
Michał Szucki

wt. 12:00-13:30 pok. 516

mszucki@agh.edu.pl

12 617 47 18

dr inż.
Grzegorz Piwowarski

Wtorek 10:30 - 11:15
pok. 519

piwgrz@agh.edu.pl

12 617 31 84

dr inż.
Karolina Kaczmarska

Poniedziałek 13:45 - 14:30
pok. 214

krlnk@agh.edu.pl

12 617 40 54

mgr inż.
Beata Gracz

czwartek 14:00 - 14:45
pok. 516

gracz@agh.edu.pl

12 617 27 85

Prof. dr hab. inż. Edward Guzik

 Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych    

Wtorek: godz. 12.30 – 13.15
III piętro, pok. 320

guz@agh.edu.pl

12 617 27 39

Dr hab. inż. Andriy Burbelko, prof. AGH

Wtorek: godz. 12.45 – 13.30
III piętro, pok. 305

abur@agh.edu.pl

12 617 27 34

Prof. dr hab. inż. Dariusz Kopyciński,

Wtorek: godz. 14.15 – 15.00
III piętro, pok. 319

djk@agh.edu.pl

12 617 27 37

Dr hab. inż. Marcin Górny, prof. AGH

Poniedziałek: godz. 9.00 – 10.30
III piętro, pok. 308

mgorny@agh.edu.pl

12 617 27 31

Dr hab. inż. Barbara Kalandyk,
prof. AGH

Wtorek: godz.10.00 – 12.00
V piętro, pok. 515

bk@agh.edu.pl

12 617 27 43

Dr inż. Ewa Olejnik

Czwartek: godz. 10.30 – 11.15
VII piętro, pok. 725

eolejnik@agh.edu.pl

12 617 27 79

Dr inż. Magdalena Kawalec

Poniedziałek: godz.  8.15 – 9.00
III piętro, pok. 318

kawalec@agh.edu.pl

12 617 38 95

Dr inż. Renata Zapała

Wtorek: godz.10.30 – 11.15
V piętro, pok. 514

zapala@agh.edu.pl

12 617 27 44

Dr inż. Sebastian Sobula

Wtorek: godz. 10.45 – 11.30
V piętro, pok. 514

sobula@agh.edu.pl

12 617 27 20

Dr inż. Grzegorz Tęcza

Wtorek: godz. 10.00 – 10.45
V piętro, pok. 514

tecza@agh.edu.pl

12 617 27 44

Dr inż. Edward Tyrała

Poniedziałek: godz. 12.00 – 13.00
28 HD-8

tyrala@agh.edu.pl

12 617 27 71

Dr inż. Daniel Gurgul

Piątek: godz. 10.00 – 12.00
III piętro, pok. 304

dg@agh.edu.pl

12 617 51 04

Dr inż. Andrzej Szczęsny

Środa: godz. 12.00 – 12.45
III piętro, pok. 315

ascn@agh.edu.pl

12 617 27 80

Dr hab. inż. Jerzy Zych, prof. nadzw.

Katedra Tworzyw Formierskich, Technologii Formy i Odlewnictwa Metali Nieżelaznych

wtorek – 10:00 – 11:00 pok. 617 

jzych@agh.edu.pl

617-27-51



 

 

Dr hab. inż. Jarosław Jakubski,
prof. AGH

środa – 10:00 – 11:00, (pok.615)

jakubski@agh.edu.pl

617-41-91

Dr hab. inż. Dorota Kalisz,
prof. AGH

wtorek – 10:00 – 11:00 (pok.710)

dak@agh.edu.pl

617-27-77

Dr hab. inż. Katarzyna Major-Gabryś, prof. AGH

Wtorek 13.30-14.15
pok. 718

katmg@agh.edu.pl

617-52-98

Dr inż. Dariusz Drożyński

poniedziałek: 8:00-8:45 (pok.519)

dd@agh.edu.pl

617-27-55

Dr inż. Joanna Kolczyk

Wtorek, 10:00 – 11:30, (pok. 618)

kolczyk@agh.edu.pl

617-27-69

Dr inż. Jan Mocek

środa – 10:00 – 11:00, (pok. 619)

jmocek@agh.edu.pl

617-27-68

Dr inż. Janusz Kozana

Czwartek, 9:30-10-30, (pok. 714)

jkozana@agh.edu.pl

617-27-76

Dr inż. Łukasz Jamrozowicz wtorek – 9:30 – 10:30, (pok. 620) ljamroz@agh.edu.pl 617-27-30

Dr hab. inż. Aldona Garbacz-Klempka

Poniedziałek, 13:00-15:00 (pok.704a)

agarbacz@agh.edu.pl

617-27-74

Dr inż. Marcin Piękoś

Czwartek  9.30- 10.30 pokój 713

mpiekos@agh.edu.pl

617-27-75