Konsultacje Pracowników Wydziału Odlewnictwa

Imię i nazwisko prowadzącego zajęcia

Katedra

Termin konsultacji,
nr pomieszczenia

email

Nr telefonu

prof. dr hab. Jacek Banaś

Katedra Chemii i Korozji Metali

Śr. 9.00-11.00, pok. 75

jbs@agh.edu.pl

27-05

dr hab. Halina Krawiec, prof. AGH

Czw. 14.00-15.00, pok. 78

krawiec@agh.edu.pl

40-62

dr hab. Edyta Proniewicz, prof. AGH

Śr. 10.00-12.00, pok. 80

proniewi@agh.edu.pl

34-96

dr hab. inż. Maria Starowicz

Pon. 10.00-11.00
Śr. 11.30-12.30, p
ok. 79

mariast@agh.edu.pl

40-60

dr Urszula Lelek-Borkowska

Urlop naukowy

 

 

dr inż. Alicja Łukaszczyk

Pon. 15.30-17.30, pok. 49 lub pok. 81.

alicjal@agh.edu.pl

27-81

dr inż. Bartosz Grysakowski

Pon. 17.30-19.30, pok. 81

grysakow@agh.edu.pl

27-81

dr inż. Gaetano Palumbo

Pon. 9.00-11.00, pok. 43a

gpalumbo@agh.edu.pl

51-71

dr inż. Zbigniew Szklarz

Wt. 10.00-12.00, pok. 49

zszklarz@agh.edu.pl

27-81

dr Dominika Święch

Urlop macierzyński

 

 

prof. dr hab. inż. Witold Krajewski

Katedra Inżynierii Procesów Odlewniczych

czw. 9:30 – 11:00
pok. 815

krajwit@agh.edu.pl

12 617 27 13

prof. dr hab. inż.
Józef Szczepan Suchy

śr. 14:00 – 15:00
pt. 10:00 – 11:00
pok. 819

jsuchy@agh.edu.pl

12 617 33 79

prof. dr hab.
Mariusz Holtzer

wt. 14.30 - 15.15
pt. 13.00 - 13.45
pok. 626

holtzer@agh.edu.pl

12 617 27 56

dr hab. inż.
Rafał Dańko,
prof. nadzw. AGH

pon. 7:45 – 8:45
pok. 218

rd@agh.edu.pl

12 617 27 26

dr hab. inż.
Janusz Lelito,
prof. nadzw. AGH

śr. 10:00 – 11:30
pok. 821

lelito@agh.edu.pl

12 617 27 88

dr hab. inż.
Maria Maj,
prof. nadzw. AGH

wt. 12:00 – 13:00
pt. 12:00 – 13:00
pok. 424

mmaj@agh.edu.pl

12 617 27 67

dr hab. inż.
Eugeniusz Ziółkowski,
prof. nadzw. AGH

pt. 10:30 - 12:00
pok. 204

ez@agh.edu.pl

12 617 27 62

dr hab.
Beata Grabowska

wt. 9.45 - 11.15
pok. 84a

beata.grabowska@agh.edu.pl

12 617 27 53

dr inż.
Artur Bobrowski

pon. 9.30 – 11.00
pok. 517

arturb@agh.edu.pl

12 617 52 86

dr inż.
Marcin Brzeziński

czw. 8:00 - 9:30 pok. 206

mbr@agh.edu.pl

12 617 41 29

dr inż.
Janusz Buraś

pon. 14:00 - 15:30
pok. 816

jburas@agh.edu.pl

12 617 31 84

dr inż.
Mariusz Łucarz

wt. 10:30 – 12:00
pok. 221

eumar@agh.edu.pl

12 617 27 21

dr inż. Paweł Malinowski

pon. 12.00 – 13:30
pok. 818

pamalino@agh.edu.pl

12 617 27 87

dr inż.
Jarosław Piekło

pon. 10:00 – 11:00
czw. 8:00 – 9:00
pok. 424

jarekp60@agh.edu.pl

12 617 27 32

dr inż.
Krzysztof Smyksy

wt. 09:45 - 11:15 pok. 216

ksmyksy@agh.edu.pl

12 617 27 25

dr
Paweł Leszek Żak

wt. 11:00 - 12:30
pok. 817

pawelzak@agh.edu.pl

12 617 47 18

dr inż.
Sylwia Żymankowska-Kumon

śr. 13:00 - 14:00
pt. 10:30 - 11:30
pok. 625

szk@agh.edu.pl

12 617 52 85

dr inż.
Michał Szucki

wt. 11:00 - 12:30
pok. 817

mszucki@agh.edu.pl

12 617 47 18

dr inż.
Grzegorz Piwowarski

czw. 10:00 - 11:30
pok. 816

piwgrz@agh.edu.pl

12 617 31 84

Mgr inż.
Karolina Kaczmarska

pt. 10:00-11:30
pok. 214

krlnk@agh.edu.pl

12 617 40 54

Prof. dr hab. inż. Edward Guzik

Katedra Inżynierii Stopów i Kompozytów Odlewanych

Środa: godz. 10.00 – 12.00, III piętro, pok. 320

guz@agh.edu.pl

12 617 27 39

Dr hab. inż. Andriy Burbelko, prof. AGH

Wtorek: godz. 12.30 – 14.30; III piętro, pok. 305

abur@agh.edu.pl

12 617 27 34

Prof. dr hab. inż. Dariusz Kopyciński,

Czwartek: godz. 11.30 – 12.30; Piątek: godz. 10.00 – 11.00
III piętro, pok. 319

djk@agh.edu.pl

12 617 27 37

Dr hab. inż. Marcin Górny, prof. AGH

Poniedziałek: godz. 9.00 – 10.00
III piętro, pok. 308

mgorny@agh.edu.pl

12 617 27 31

Dr hab. inż. Barbara Kalandyk

Wtorek: godz.  9.00 – 10.00
IV piętro, pok. 419

bk@agh.edu.pl

12 617 27 43

Dr inż. Ewa Olejnik

Poniedziałek: godz. 13.00 - 14.00
Czwartek: godz. 9.30 - 10.30
VII piętro, pok. 725 (dzwonić do drzwi 726)

eolejnik@agh.edu.pl

12 617 27 79

Dr inż. Magdalena Kawalec

Poniedziałek: godz.  7.30 -  8.30
Środa: godz. 7.30 -  8.30
III piętro, pok. 318

kawalec@agh.edu.pl

12 617 38 95

Dr inż. Renata Zapała

Wtorek: godz. 10.30 – 11.30
Czwartek: godz. 10.30 – 11.30
IV piętro, pok. 418

zapala@agh.edu.pl

12 617 27 44

Dr inż. Sebastian Sobula

Wtorek: godz. 12.00 – 14.00
IV piętro, pok. 421

sobula@agh.edu.pl

12 617 27 20

Dr inż. Grzegorz Tęcza

Wtorek: godz. 11.30 – 12.00
Czwartek: godz. 9.30 – 10.30
IV piętro, pok. 411

tecza@agh.edu.pl

12 617 27 44

Dr inż. Edward Tyrała

Piątek: godz. 11.00 – 13.00
Parter, pok. 40

tyrala@agh.edu.pl

12 617 27 71

Dr inż. Daniel Gurgul

Piątek: godz. 14.00 – 16.00
III piętro, pok. 304

dg@agh.edu.pl

12 617 51 04

Dr inż. Andrzej Szczęsny

Środa: godz.12.00 – 13.00
Czwartek: godz. 11.30 – 12.30
III piętro, pok. 315

ascn@agh.edu.pl

12 617 27 80

Dr hab. inż. Jerzy Zych, prof. nadzw.

Katedra Tworzyw Formierskich,

Technologii Formy i Odlewnictwa Metali Nieżelaznych

Poniedziałek, 10:00-11:00 pok. 617 

jzych@agh.edu.pl

617-27-51

Prof. zw. dr hab. inż. Stanisław Marian Dobosz

Środa, 10:00 – 12:00, pok.516

dobosz@agh.edu.pl

617 27 57

Dr hab. inż. Jarosław Jakubski

Poniedziałek, 9:00 – 10:00, (pok.514)

jakubski@agh.edu.pl

617-41-91

Dr hab. inż. Dorota Kalisz

Czwartek, 13:00 – 14:00 (pok.710)

dak@agh.edu.pl

617-27-77

Dr inż. Katarzyna Major-Gabryś

Poniedziałek i czwartek, 11:00-12:00 pok. 520

katmg@agh.edu.pl

617-52-98

Dr inż. Dariusz Drożyński

Wtorek 11:00-12:00, Czwartek 8:00-9:00 (pok.514)

dd@agh.edu.pl

617-27-55

Dr inż. Joanna Kolczyk

Poniedziałek, 9:00 – 11:00, (pok. 618)

kolczyk@agh.edu.pl

617-27-69

Dr inż. Jan Mocek

Poniedziałek, 9:00 – 11:00, (pok. 619)

jmocek@agh.edu.pl

617-27-68

Dr inż. Janusz Kozana

Wtorek, 10:00 – 11:00, (pok. 714)

jkozana@agh.edu.pl

617-27-76

Dr inż. Aldona Garbacz-Klempka

Poniedziałek, 13:00-15:00 (pok.704a)

agarbacz@agh.edu.pl

617-27-74

Dr inż. Łukasz Jamrozowicz

Poniedziałek, 9:00 – 11:00, (pok. 620)

ljamroz@agh.edu.pl

617-27-30