12.03.2013

Warsztaty IAESTE Case Week - sprawdź się w praktyce!

Już 15 kwietnia zaczyna się seria warsztatów IAESTE Case Week na 8 uczelniach technicznych w Polsce. Projekt prowadzony jest przez międzynarodową organizację studencką IAESTE. Główną ideą projektu IAESTE Case Week jest zbliżenie świata akademickiego do sektora biznesowego – sprawienie, by przepływ doświadczenia oraz informacji pomiędzy pracodawcą a potencjalnym pracownikiem był jak najbardziej swobodny.

Szkolenia realizowane są w formie case study i przygotowują je firmy zajmujące się profesjonalnie tematami realizowanymi w czasie warsztatów. Bardzo często są to problemy, które znajdują się na porządku dziennym w firmie organizującej warsztat. W ten sposób uczestnicy warsztatów mogą poznać smak pracy  w przedsiębiorstwie, a pracodawca może wypatrzyć zdolnych studentów, których chętnie zaprosiłby do swojej firmy na staż.

W tym roku współpracują z nami:

Comarch, Saint Gobain, FMC Technologies, Delphi

Przekonaj się czego możesz nauczyć się w tym roku przeglądając listę warsztatów na stronie http://caseweek.iaeste.pl i zarejestruj się na warsztaty, które najbardziej Cię zainteresują! Zarejestruj się na warsztaty na Naszej Uczelni do 7 kwietnia i weź udział w profesjonalnym szkoleniu zupełnie za darmo!