03.04.2013

Ruszyły aplikacje na drużynowy Konkurs Inżynierski EBEC Poland!


Lubisz majsterkować? Nieobcy Ci młotek, gwoździe i zagadki logiczne?

Podejmij wyzwanie i stań do walki w Konkursie Inżynierskim EBEC Poland organizowanym przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków. Stwórz konstrukcje, które tak, jak dzieła Leonardo da Vinci wyprzedzają swoją epokę, aplikuj już dziś ze swoją 4-osobową drużyną!

Wraz ze swoją ekipą i głową gotową do wysiłku umysłowego, pokonaj przeciwników w Teście Eliminacyjnym (11 kwietnia na terenie AGH), zawierającego ok. 50 krótkich zadań z zakresu wiedzy ogólnej i logicznego myślenia.


14 najlepszych drużyn (po 7 na każdą z kategorii) zmierzy się z zadaniami podczas Finału Lokalnego (8 maja) rozgrywanego w dwóch kategoriach:

  • Team Design - zadanie konstrukcyjne, budowanie prostego urządzenia z materiałów typu sznurek, gwoździe, listewki,

  • Case Study- próba teoretycznego rozwiązania podanego problemu.

Stamtąd już tylko krok dzieli Was od wzięcia udziału w Finale Ogólnopolskim, który w tym roku odbędzie się 28-29 maja we Wrocławiu. Najlepsze drużyny będą miały okazję rywalizować w Finale Europejskim z innymi drużynami z całego Starego Kontynentu!


Aby wziąć udział wystarczy, że zbierzesz 4-osobową drużynę i zgłosisz ją na stronie http://www.EBEC.best.org.pl w zakładce Aplikuj do 6 kwietnia!


Spróbuj swoich sił i udowodnij, że jesteś prawdziwym inżynierem!