24.01.2013

Prof. Edward Guzik w Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów

Miło nam poinformować, że profesorowie z Akademii Górniczo-Hutniczej zostali wybrani do Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów na kadencję 2013-2016. Członkami Komisji ...

Członkami Komisji zostali:

• Prof. Edward Guzik (Wydział Odlewnictwa)
  • Prof. Janusz Kowal (Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki)
  • Prof. Jacek Matyszkiewicz (Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska)
  • Prof. Ryszard Tadeusiewicz (Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej)
  • Prof. Antoni Tajduś (Wydział Górnictwa i Geoinżynierii)

Do zadań Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów należy m.in. opiniowanie aktów normatywnych związanych z nadawaniem stopni naukowych doktora, doktora habilitowanego oraz tytułu profesora.